Про автоцентр

Офіційний Mercedes-Benz в Дніпрі? Звісно це ми: автосервісний центр, що входить в структуру регіонального представництва Корпорації УкрАВТО - "Дніпропетровськ-АВТО". Що означає для Вас офіційний дилер Mercedes-Benz? Це офіційна поставка нових автомобілів, які сертифіковані і в повній мірі відповідають вимогам европейського ринку, офіційний сервіс та можливість діагностики із залученням бази даних автовиробника, оригінальні запасні частини, і гарантія. І це далеко не всі переваги, які отримує власник офіційного Mercedes-Benz!

МИ ЗНАЄМО ПРО MERCEDES-BENZ ВСЕ:
ВСІ НОВИНКИ ВЖЕ У НАС:

Наш автосервісний центр займає одну з провідних позицій в сегменті преміум-класу не лише в Дніпрі, а і в Україні. В нашому шоу-румі Ви завжди можете розраховувати на можливість познайомитись з новинками, які зовсім недавно відсвяткували світову прем’єру. Компактний GLA або ж Ви віддаєте перевагу седанам і E-Class ідеально підійде, чи Вам потрібно чітко заявити про свій статус і Ваш вибір - S-Class. Все, що зараз пропонує німецький автовиробник, представлено у нас. Завітайте, та обирайте свій Mercedes-Benz.

КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:

Ви впевнені, що вірний вибір це Mercedes-Benz, але Вас не полишають сумніви, чи «достатньо» C-Class або ж чи сподобається Вашій дружині GLE чи все ж так GLE-Coupe? Не варто витрачати свій час на роздуми. Просто приїжджайте до автосервісного центру Mercedes-Benz, а про решту подбають наші консультанти. Порадити набір опцій, допомогти з вибором або ж пояснити, які опції маст хев, як працює той чи інший асистент. Це все знають наші кваліфіковані консультанти, які із задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші питання. Чекаємо на вас!

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС MERCEDES-BENZ:

Можливо, найкращі автомобілі в світі, потребують найкращого сервісу. Як добре, що власники автомобілів Mercedes-Benz в Дніпрі мають можливість довірити свій автомобіль тим, хто дійсно знає що і як зробити, щоб єдине, про що ви турбувались, це - яка погода на Вашому шляху. Наш автосервісний центр оснащений за останніми вимогами німецького автовиробника, а наші фахівці регулярно проходять навчання, де отримують всі найактуальніші дані, стосовно того, як обслуговувати Ваш автомобіль. І до речі, якщо у Вас Chrysler, Jeep або Dodge, Вам також до нас. Будемо раді надати послуги з сервісного обслуговування, незалежно від року випуску автомобіля.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ:

Напевно, обираючи щось для себе або своєї родини, Ви хочете бути впевненим, що це «щось» якісне, оригінальне і не завдасть шкоди, через своє походження? З запасними частинами для Mercedes-Benz так самоJ Тільки оригінальні та сертифіковані, виготовлені спеціально для Вашого автомобіля, запасні частини та витратні матеріали, які погоджені до використання автовиробником, можуть забезпечити впевненість у якості. Наш автосервісний центр забезпечений широким асортиментом запчастин, які можуть знадобитись для виконання ремонту. Власники Chrysler, Jeep і Dodge. Ну, Ви зрозуміли, так? Приїжджайте та переконайтесь!

ЕКСКЛЮЗИВНІ АКСЕСУАРИ:

У нас Ви можете придбати ексклюзивні аксесуари Mercedes-Benz з нових колекцій, що складаються з безлічі красивих і корисних речей, які престижно мати і які приємно дарувати. Всі предмети колекцій відрізняються неповторним дизайном і виготовлені з високоякісних матеріалів. І головне: якісна та вишукана річ з логотипом Mercedes-Benz одразу видасть справжнього прихильника бренду. Купуючи автомобіль Mercedes-Benz, Ви отримуєте частку іміджу всесвітньо відомого бренду і стаєте частиною сім'ї Mercedes-Benz.